26 (edytowany przez Katiqq 2018-08-09 14:55:29)

Odp: info z pierwszych JEDZ elektronicznie

Janku nie jesteś walnięty. Niektórzy tylko mają problemy z pisownią. Strach pomyśleć co można znaleźć w dokumentach generowanych przez takich pracowników.

Abstrahując od powyższego: zażądałam jedza w pdf. otrzymałam plik z rozszerzeniem doc.xades
Nijak nie mogę otworzyć tego dokumentu, aczkolwiek program (chyba) Smart sign widzi jego podpis.
Rozumiem, że wzywam do uzupełnienia?

W drugim przypadku dokument odszyfrowany i otwarty w pdf. Pokazuje mi się informacja, że podpis jest nieprawidłowy. Dokument albo się nie wczytuje, albo już sama nie wiem co jest powodem braku możliwości zweryfikowania na stronie weryfikacjapodpisu.pl. Co z tym począć?

Zamawiający zmienił treść formularza ofertowego dopisując do niego ośw. zw. z RODO. Niestety wykonawca złożył ofertę na formularzu bez tego zapisu. Postępowanie pow. progów z dofinansowaniem. Jak wybrnąć z tej sytuacji? Wezwać do wyjaśnień, ew. uzupełnienia oświadczenia, które pominął w formularzu?

27

Wspaniale, za chwilę ja będę otwierał te cudaki.

28

I nic nie podpowiesz?

29 (edytowany przez Lazar 2018-08-10 05:13:31)

1. Plik doc.xades należy otworzyć w programie SmartSign (zakładka weryfikowanie) i kliknąć pokaż dokument.
2. Podpisane pliki najlepiej weryfikować dedykowanymi do tego programami np. Smartsign lub Szafir
3. Wykonawca nie ma obowiązku złożenia formularza ofertowego zawierającego klauzulę informacyjną o ochronie danych osobowych. To administrator danych ma obowiązek informować o przetwarzaniu danych osobowych.

30

przepraszam ale ja tutaj na pisowni się nie skupiam,  jeśli Was to razi poprawię się...

31

Lazar napisał/a:

1. Plik doc.xades należy otworzyć w programie SmartSign (zakładka weryfikowanie) i kliknąć pokaż dokument.
2. Podpisane pliki najlepiej weryfikować dedykowanymi do tego programami np. Smartsign lub Szafir

Po rozmowie z wystawcą certyfikatu dowiedziałam się, że wykonawca przesłał sam podpis bez JEDZA. Jak żyć smile

32

hahahaha

33

Katiqq napisał/a:
Lazar napisał/a:

Po rozmowie z wystawcą certyfikatu dowiedziałam się, że wykonawca przesłał sam podpis bez JEDZA. Jak żyć smile

Padłam lol

34

ja bym przyjął ten podpis, bez jedza, jednak podpis najważniejszy zawsze był