Temat: Nowe opcje w ogłoszeniu o udzieleniu zamówienia w DUUE

Witam co zaznaczyć w ogłoszeniu o udzieleniu zamówienia sektorowego w DUUE jeżeli przetarg był ogłoszony na początku roku teraz mam podpisane umowy musze zamieścić ogłoszenie . Natomiast  w sekcji  II.1. (Całkowita wartość zamówienia) , II.2.5 (Kryteria udzielenia zamówienia), V.2.2. ( Informacje o ofertach) czy też V.2.3. (Nazwa i adres wykonawcy)  oraz V.2.4. (Informacja na temat wartości zamówienia /części bez VAT) wyświetla się opcja do wyboru - Zgoda na publikację. O ile wartości zamówienia czy kryteria wydaje mi się że mogę zaznaczyć że się zgadzam na publikację o tyle w przypadku danych Wykonawców ogłaszając przetarg na początku roku w formularzu ofertowym nie było opcji czy Wykonawca wyraża zgodę na publikacje jego danych. Co o tym sądzicie? Zaznaczy zgodę na publikację czy nie?

2

Odp: Nowe opcje w ogłoszeniu o udzieleniu zamówienia w DUUE

Może ktoś coś podpowie, bo mija mi ustawowy termin na publikację ogłoszenia a nie wiem czy jest to zapis już wprowadzony pod RODO od dnia 25.05 i co w takim razie zaznaczyć. Ostatnio publikowałam ogłoszenie o udzieleniu zamówienia sektorowego we wrześniu 2017r. i nie było wówczas tego zapisu.

3

Odp: Nowe opcje w ogłoszeniu o udzieleniu zamówienia w DUUE

umowy w postępowaniach są jawne.
Na szkoleniu przedstawiano to tak, że osoba występująca w umowie jako upoważniona do zawarcia umowy poniekąd wyraża swoją zgodę.
Problem dotyczy osób występujących w umowie np. jako odpowiedzialnych za jej realizację