Temat: umowa powyżej 12 miesięcy

Czy w umowach dotyczących kredytu np. na 5 lat też stosujecie zapisy wynikające z art. 142 ust. 5 (zapisy dot. umów zawartych na okres pow. 12 miesięcy)?

2

Odp: umowa powyżej 12 miesięcy

Tak.

3

Odp: umowa powyżej 12 miesięcy

Piszesz jakieś swoje rozwiązania, które mają wkleić do swojego wzoru umowy kredytowej?

4

Odp: umowa powyżej 12 miesięcy

Tak.

5

Odp: umowa powyżej 12 miesięcy

A w przypadku umowy na dostawę autobusów (czas trwania umowy powyżej 12 m-cy) czy też muszą być zawarte w umowie postanowienia art. 142 ust. 5 ?

6

Odp: umowa powyżej 12 miesięcy

Ustawa nie wyłącza dostaw.

7

Odp: umowa powyżej 12 miesięcy

Bardzo proszę o pomoc:
1. Zawieram umowę w ramach przetargu na usługi społeczne (postępowanie krajowe stosuje art 138o) powyżej 4 lat - na cały okres realizacji projektu, czy muszę zawiadamiać Prezesa Urzędu Zamówień.
2. Chcemy podpisać umowę na 3 lata z dostawcą programu księgowego, kadrowego, geodezyjnego do urzędu, czy mogę zastosować art. 67 ust. 1.