1

Temat: Ogłoszenie o zmianie - kiedy zamieścić na www?

Przesłałem do publikacji Ogłoszenie o zmianie. Kiedy należy zamieścić to ogłoszenie na stronie www?
Z chwila przekazania czy publikacji?

2 (edytowany przez eva 2018-04-16 12:44:45)

Odp: Ogłoszenie o zmianie - kiedy zamieścić na www?

Ja zamieszczam w tym samym dniu kiedy było wysłane sprostowanie ogłoszenia do publikacji wraz z informacją o zmianie terminu składania ofert tj. w dniu wysłania (art. 12 ust. 3 Pzp). Dodatkowo na stronie www zamieszam informację o wysłaniu sprostowania ogłoszenia i podaję numer referencyjny. Po publikacji zamieszam opublikowane sprostowanie na stronie.

3

Odp: Ogłoszenie o zmianie - kiedy zamieścić na www?

Art. 12a ust.3

4

Odp: Ogłoszenie o zmianie - kiedy zamieścić na www?

Sorry, powinno być art. 12a ust. 3 wink